Hemen Yaz
Hemen Ara

Ücretsiz deneme dersi için hemen formu doldur!


Öğrenci Yorumları

Anastasiia Dziuba
Anastasiia Dziuba
Google Yorumu

Amerikan kültür şubesinde çalışan insanlar çok sıcak kanlı, gülümser, sıcak atmosferi 😊 bol bol öğrenciler dileğiyle

Оксана Гатала
Оксана Гатала
Google Yorumu

Ben Oksana. Ben burada Türkçe öğreniyorum. Öğretmenimi çok seviyorum. Burası çok güzel bir yer. Müdür Emine hanım var onu çok seviyorum çok gülüyor iyi biri. Eğitim danışman Egemen bey var o çok iyi. Bütün arkadaşları buraya Türkçe ve İngilizce öğrenmeye davet ediyorum.

Seval Yalçın
Seval Yalçın
Google Yorumu

Sultanbeyli’de böyle bir kurum açılmasına vesile olan kuruculara çok teşekkür ederiz.Kurum içinde her konuda destek sağlayan Egemen Beye ayrıca çok teşekkür ederim.Meryem öğretmenime bilgisinden dolayı ve öğreticiliğinden dolayı Almancayı iyi bir şekilde başardım.Son olarak da Kurum müdürümüz Emine Hanıma ilgisinden dolayı ☺️

Fatma ERSOY
Fatma ERSOY
Google Yorumu

Kurum müdürü Emine hanıma ve eğitim danışmanı Egemen beye ilgileri ve yardımları için çok teşekkür ederim. Dil eğitimi konusunda Sultanbeyli de tek. Yabancı dil öğrenmek isteyenlere tavsiye ederim.

Fatma Oran
Fatma Oran
Google Yorumu

Hocamdan çok memnun kaldım kısa dönemli harika bir eğitim aldım öğretmenime çok teşekkür ediyorum 💖💖 eğitim danımanım Egemen bey her konuda çok yardımcı oldu ve ayrıca Emine hanıma da çok öok teşekkür ediyorum

Aslı Sertçe
Aslı Sertçe
Google Yorumu

Kurum Müdürü Emine Hanım çok ilgili ve alakalıydı.Mutlaka kendisi ile görüştükten sonra kayıt yaptırmalısınız.Çok fazla kursa gittim bu kadar ilgilı ve alakalı çalışanlar görmedim.Hersey için teşekkür ederim.

Yusuf Özdemir
Yusuf Özdemir
Google Yorumu

Mukkemmel eğitim , inanılmaz öğretmen kadrosuyla harika bir ingilzce deneyimi sunan bir kurs düşünün işte tam adresindesiniz american kültür'e hoşgeldiniz.

Esra Yurtcu
Esra Yurtcu
Google Yorumu

Sultanbeyli Amerikan Kültür yeni bir kurum olmasına rağmen kadrosu çok üst düzey ve tecrübeli. Sorduğunuz her şeyi açık bir şekilde ifade edilyorlar. Özellikle kurum müdürü Emine hanım ve eğitim danışmanı Egemen bey işinde çok bilgili ve başarılılar artı olarak çok güler yüzlü bir ekip. Hocaları çok kaliteli ve ince elenip sık dokunarak seçilen hocalar olduğu çok belli. Başarılarınızın devamını dilerim.

Emine Aydın
Emine Aydın
Google Yorumu

Eğitimimi tamamladım.Öğretmenlerime emeklerinden dolayı çok teşekkür ederim. Kurumda çalışan tüm arkadaşlara güler yüzlü olduklarından ve her konuda yardımcı olduklarından dolayı teşekkür ederim.Kardeşimin eğitimi size emanet , ailecek Amerikan Kültürlüyüz 🤗

Eda NUR DUMAN
Eda NUR DUMAN
Google Yorumu

Merhaba , Kurumdan İngilizce öğrenmek için destek alıyorum ve 5 ay oldu çok çok memnunum . Egemen bey ve Ayşe hanımın bilgilendirmesi ve tecrübeleri ile çok destek oldular. Özellikle egemen bey ilgi ve alakası çok iyiydi. Hocalarımız Nisa ve anastasia hanım Güleryüz’leriyle ve enerjisiyle derse çok fazla sevmemizi sağlıyor. Mutlaka gelmenizi tavsiye ederimm:))

Azra Tekiroğlu
Azra Tekiroğlu
Google Yorumu

Aşırı severek geldiğim bir kurs merkezi normalde cok önyargılarla yaklasmıstım ama gayet memnunum özellikle Emine hoca ve Şevval hocanın deneyimlerinden ve birkimlerinden yararlanmak çok fayda sağladı hic düşünmeden gözüm kapalı tavsiye ediyorum :)

beril sudas
beril sudas
Google Yorumu

Severek geldiğim çok güzel bir eğitim kurumu , Şevval hocayla derslerimizi işliyoruz gerçekten faydalı ayrıca Emine hocanın samimiyetine bayılıyorum , buranın yakınlarında olup da başka bir kursa gidenler buradaki eğlenceli ortam ve çok daha fazlasını kaybediyor diyebilirim

şevval baki
şevval baki
Google Yorumu

Tecrübeli öğretmenlerimiz tarafından kaliteli, donanımlı eğitimlerimiz sürmektedir..1 yıldır bu kurumda aktif olarak çalışmaktayım, geri dönütler çok olumlu ve gerçekleştirdiğimiz başarılar ve memnuniyetler doğrultusunda her zaman sizi bir adım daha ileriye taşıyoruz..

Nisa Nur KÖSE
Nisa Nur KÖSE
Google Yorumu

Hem kendim için hem kardeşim için buradan daha iyi bir eğitim kurumu bulamazdım. Başta Eğitim Danışmanı Ayşe Hanım olmak üzere bütün kurum çalışanlarına ilgisi alakası için çok teşekkür ederim. Herşeyden önce en doğru eğitimi verebilmek için seviyemi belirlemek adına özen göstermenize hayran kaldım.Ben 3 seviye eğitim aldım, öğretmenlerimizin ders esnasında sürekli bizi konuşmaya teşvik etmesiyle, ders dışı aktiviteleriyle çok iyi bir gelişim sağladım.Kardeşim yaz okulunda eğitim aldı, kış okulunda da eğitimine devam edecek. Uzun yıllar birlikte devam edeceğimize de eminim. Herşey için Çoookkkk teşekkür ederim Sultanbeyli Amerikan Kültür 😇

Sedanur Ytgnnn
Sedanur Ytgnnn
Google Yorumu

Kurum müdürümüz Emine hanım başta olmak üzere çalışan takım arkadaşların dan çok memnun kaldım. Kurumun yeni açılmasına rağmen kur açılma süreci hakkında destekleri için çok teşekkür ederim. Şuanda b2 seviyesini bitirmis bulunmaktayim ve Amerikan kültür adında çalışan öğretmenlerimden çok memnunum aldığım eğitim kaliteli standartların üstünde bir kurs platformu şiddetle tavsiye ediyorum herkesin tercih etmesi gereken bir yabancı dil kursu.

Mine Akgün
Mine Akgün
Google Yorumu

Gerçekten kaliteli bir eğitim veriyorlar. Ben 3 kur aldım. Aldığım kurlar boyunca o kadar ilgilendiler ki gerçekten aldıkları parayı kat kat hakediyorlar. 3 kur sonunda istediğim seviyeye rahatça geldim. Hocalar sürekli pratik yaptırıyor. Aliye hoca çok tatlı teneffüslerde bile benimle İngilizce pratikler yaptı.Bir sorum olduğu zaman direkt yardımcı oldular. Çok Güler yüzlü ve tatlı insanlara sahip bir işletme. Öğretmenler, eğitim danışmanı Ayşe hanım, kurum müdürü Emine hanım ayrıca çalışan Derya abla ve Ercan abi her türlü ilgilendiler benimle ve çok tatlı insanlar. Eğitim almakla kalmadım böyle tatlı ve nazik insanlar da kazandım. Kurlarımın bitmesini gerçekten hiç istemedim çünkü derslere çok istekli ve mutlu bir şekilde gidiyordum. Muhabbetli sohbetli insanlar. Asla mağdur olacağınız bir kurum değil. Para verdim ve helali hoş olsun hakkını fazlasıyla bana verdiler. Bir daha böyle bir eğitim alacak olsam kesinlikle yine burayı tercih ederdim. Eğer ki yabancı dil eğitimi almayı düşünüyorsanız başka hiçbir yere bakmadan geleceğiniz tek adres olmalı. İyi ki vardınız gerçekten iyi ki yollarımız kesişmiş